2009
Bartek Karwat
tel: 725 006 326

Poniedziałek
20.05.2024
Wtorek
21.05.2024
Środa 22.05.2024 Czwartek
23.05.2024
Piątek
24.05.2024
Sobota
25.05.2024
Niedziela
26.05.2024
18:30- 20:00 boisko trawa przy basenach Boguchwała
18:30- 20:00 Boczne boisko Izolator Boguchwała
18:30- 20:00 Boczne boisko Izolator Boguchwała
LIGA GAP- JKS Jarosław g. 14:00

2010
Konrad Jodłowski
tel: 531 541 769

Poniedziałek
20.05.2024
Wtorek
21.05.2024
Środa 22.05.2024 Czwartek
23.05.2024
Piątek
24.05.2024
Sobota
25.05.2024
Niedziela
26.05.2024
18:30- 20:00 Boczne boisko Izolator Boguchwała
18:30- 20:00 boisko trawa przy basenach Boguchwała
18:30- 20:00 boisko trawa przy basenach Boguchwała
LIGA GAP- Pogoń Lubaczów g. 14:30

2011
Przemysław Paluch
tel: 530 721 899

Poniedziałek
20.05.2024
Wtorek
21.05.2024
Środa 22.05.2024 Czwartek
23.05.2024
Piątek
24.05.2024
Sobota
25.05.2024
Niedziela
26.05.2024
17:00- 18:30 Boczne boisko Izolator Boguchwała
17:00- 18:30 boisko trawa przy basenach Boguchwała
18:45- 20:00 stadion Jedność Niechobrz
LIGA GAP- Activ Pro Wiśniowa g. 11:00

2012/2013
Damian Nalepa
tel: 791 779 587

Poniedziałek
20.05.2024
Wtorek
21.05.2024
Środa 22.05.2024 Czwartek
23.05.2024
Piątek
24.05.2024
Sobota
25.05.2024
Niedziela
26.05.2024
17:00- 18:15 stadion Jedność Niechobrz
17:00- 18:15 Boczne boisko Izolator Boguchwała
17:00- 18:30 stadion Jedność Niechobrz
LIGA GAP- Głogovia Głogów g. 14:00

2012/2013  gr. Biała
Filip Kłęk

Poniedziałek
20.05.2024
Wtorek
21.05.2024
Środa 22.05.2024 Czwartek
23.05.2024
Piątek
24.05.2024
Sobota
25.05.2024
Niedziela
26.05.2024
17:00- 18:30 boisko trawa przy basenach Boguchwała
17:00- 18:30 boisko trawa przy basenach Boguchwała

2013/2014 BOGUCHWAŁA gr. Zielona
Sierhiy Watsyak
tel: 577 416 622

Poniedziałek
20.05.2024
Wtorek
21.05.2024
Środa 22.05.2024 Czwartek
23.05.2024
Piątek
24.05.2024
Sobota
25.05.2024
Niedziela
26.05.2024
17:00- 18:30 boisko trawa przy basenach Boguchwała
18:30- 20:00 Orlik Boguchwała
18:30- 20:00 Orlik Boguchwała

2014 gr. Biała
Adam Matuszczak
tel: 604 765 508

Poniedziałek
20.05.2024
Wtorek
21.05.2024
Środa 22.05.2024 Czwartek
23.05.2024
Piątek
24.05.2024
Sobota
25.05.2024
Niedziela
26.05.2024
18:30- 20:00 stadion Jedność Niechobrz
18:30- 20:00 Orlik Boguchwała
18:00- 19:30 boisko trawa przy basenach Boguchwała

2015 gr ZIELONA
Łukasz Pieniążek
tel: 668 998 283

Poniedziałek
20.05.2024
Wtorek
21.05.2024
Środa 22.05.2024 Czwartek
23.05.2024
Piątek
24.05.2024
Sobota
25.05.2024
Niedziela
26.05.2024
17:00- 18:30 Orlik przy Szkole Podst. nr1 Niechobrz
17:00- 18:30 Orlik Boguchwała
17:00- 18:30 Orlik Boguchwała

Damian Bondyra
2014/2015 gr. NABOROWA

tel: 723 848 189

Poniedziałek
20.05.2024
Wtorek
21.05.2024
Środa 22.05.2024 Czwartek
23.05.2024
Piątek
24.05.2024
Sobota
25.05.2024
Niedziela
26.05.2024
18:15- 19:45 stadion Jedność Niechobrz
18:30- 20:00 boisko trawa przy basenach Boguchwała

Dawid Bartuś 2016/2017 gr. ZIELONA
tel: 787 351 645

Poniedziałek
20.05.2024
Wtorek
21.05.2024
Środa 22.05.2024 Czwartek
23.05.2024
Piątek
24.05.2024
Sobota
25.05.2024
Niedziela
26.05.2024
17:00- 18:15 Orlik Boguchwała
17:00- 18:15 stadion Jedność Niechobrz

Dawid Bartuś 2016/2017 gr. BIAŁA
tel: 787 351 645

Poniedziałek
20.05.2024
Wtorek
21.05.2024
Środa 22.05.2024 Czwartek
23.05.2024
Piątek
24.05.2024
Sobota
25.05.2024
Niedziela
26.05.2024
18:15- 19:30 Orlik Boguchwała
18:15- 19:30 stadion Jedność Niechobrz

Kinga Lib/ Magdalena Olszańska 2016/2017 gr. NABOROWA

tel: 794 627 113

Poniedziałek
20.05.2024
Wtorek
21.05.2024
Środa 22.05.2024 Czwartek
23.05.2024
Piątek
24.05.2024
Sobota
25.05.2024
Niedziela
26.05.2024
18:15- 19:15 stadion Jedność Niechobrz
18:15- 19:15 boisko trawa przy basenach Boguchwała

Kinga Lib/ Magdalena Olszańska 2017/ 2018/ 2019 gr. NABOROWA

tel: 794 627 113

Poniedziałek
20.05.2024
Wtorek
21.05.2024
Środa 22.05.2024 Czwartek
23.05.2024
Piątek
24.05.2024
Sobota
25.05.2024
Niedziela
26.05.2024
17:00- 18:00 stadion Jedność Niechobrz
17:00- 18:00 boisko trawa przy basenach Boguchwała