Podopieczni trenerki Aleksandry mają za sobą naprawdę pracowite dni!
Sobota – kolejka 𝗣𝗼𝗱𝗸𝗮𝗿𝗽𝗮𝗰𝗸𝗶𝗲𝗷 𝗟𝗶𝗴𝗶 𝗢𝗿𝗹𝗶𝗸𝗮 𝗠ł𝗼𝗱𝘀𝘇𝗲𝗴𝗼 w Rzeszowie na boisku Resovii. Zmierzyliśmy się z: SMS Resovia Rzeszów, Soccer Ropczyce, AP WRS.
Niedziela – udział w mocno obsadzonym turnieju 𝗥𝗔𝗕𝗢𝗡𝗔 𝗣𝗥𝗢 𝗖𝗨𝗣 organizowanym przez Rabona Football Events w Nowej Wsi k. Rzeszowa, gdzie rywalizowaliśmy z drużynami z 3 województw, m. in.: Beniaminkiem Rzeszów, TG Sokołem Sokołów Małopolski, BKS Biłgoraj, FKS Stalą Mielec, KS Hetman Zamość, Beskidzką Akademią Piłkarską.
Bilans turniejowy: 2 zwycięstwa – 1 remis – 5 porażek
Bramki: 7–18
Miejsce: 10/15 drużyn
Zawodnicy pokazali ogromne zaangażowanie, coraz lepszą grę i wielką piłkarską odwagę!