treningi

Treningi

  1. Homepage
  2. Treningi
GRUPA KIDS
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
  21.10.2019 22.10.2019 23.10.2019 24.10.2019 25.10.2019 26.10.2019 27.10.2019
GRUPA B       17:00 – 18:00 Stadion Jedność Niechobrz      
                             
                             
SKILLS
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
  21.10.2019 22.10.2019 23.10.2019 24.10.2019 25.10.2019 26.10.2019 27.10.2019
GRUPA B         18:30-20:00
Orlik przy basenach Boguchwała
   
GRUPA A         18:30-20:00
Orlik przy basenach Boguchwała
   
TRENINGI BRAMKARZY
  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
  21.10.2019 22.10.2019 23.10.2019 24.10.2019 25.10.2019 26.10.2019 27.10.2019
Łukasz Pieniążek              
HARMONOGRAM TRENINGÓW GAP
ROCZNIK PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
  21.10.2019 22.10.2019 23.10.2019 24.10.2019 25.10.2019 26.10.2019 27.10.2019
Łukasz Kalandyk Junior mł.2003/ 2004/2005/2006 17:30-19:00
Stadion Jedność Niechobrz
17:30-19:00
Stadion Jedność Niechobrz
  17:30-19:00
Stadion Jedność Niechobrz
  14:00 Mecz ligowy GAP- ZACZERNIE  
Przemek Paluch Młodzik st. 2007 17:30- 19:00
boczne boisko Izolator
18:30- 20:00
boczne boisko Izolator
  18:30-20:00
Stadion Jedność Niechobrz
     
Piotr Ożóg
Młodzik mł. 2008
17:00-18:15
Stadion Jedność Niechobrz
  17:15- 19:00
boczne boisko Izolator
17:15- 18:45
boczne boisko Izolator
  13:00 Mecz ligowy BUDZIWÓJ – GAP  
Siergiej Wacjak
Orlik st. 2009gr. CZERWONA
18:30-20:00
Orlik przy basenach Boguchwała
17:00-18:30
Orlik przy basenach Boguchwała
  17:30-19:00
Stadion Jedność Niechobrz
    TURNIEJ ( stadion Resovii )
Damian Nalepa
2009/ 2010gr. ZIELONA
17:15-18:45
Stadion Jedność Niechobrz
  17:15-18:45
Stadion Jedność Niechobrz
17:30-19:00
Orlik przy basenach Boguchwała
     
Przemek PaluchOrlik mł. 2010gr. CZERWONA   17:00-18:30
boczne boisko Izolator
17:30-19:00
Stadion Jedność Niechobrz
  17:00-18:30
Orlik przy basenach Boguchwała
  TURNIEJ ( stadion Resovii )
 
ROCZNIK PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
21.10.2019 22.10.2019 23.10.2019 24.10.2019 25.10.2019 26.10.2019 27.10.2019
  AP Izolator AP Jedność AP Izolator AP Jedność AP Izolator AP Jedność AP Izolator AP Jedność AP Izolator AP Jedność AP Izolator AP Jedność AP Izolator AP Jedność
2011 17:30 – 18:45 boczne boisko Izolator     17:15 – 18:30 Stadion Jedność Niechobrz 17:15 – 18:30 boczne boisko Izolator         17:00 – 18:15 Stadion Jedność Niechobrz        
2012/13/14 17:20-18:20 Orlik przy basenach Boguchwała 17:15-18:15 ORLIK przy SPnr 1 w Niechobrzu       17:15-18:15 ORLIK przy SPnr 1 w Niechobrzu     17:30 – 18:30 boczne boisko Izolator